LDTA dabas tūrisma foto meistarklase 10.06.2024.

10.jūnijā Latvijas Dabas tūrisma asociācija organizēja meistarklasi, kas veltīta tūrisma produktu attīstībai un fotogrāfijai. Meistarklasi vadīja LDTA projektu vadītāja un fotogrāfe ar 10 gadu pieredzi – Andra Marta Babre. Andras veidotās fotogalerijas vari apskatīt šeit – https://www.flickr.com/photos/spontanais/albums/

Ar mums foto meistarklasē piedalījās LDTA biedri, Baltic Nature Tourism projekta dalībnieki un citi interesenti. Pasākums iesākās ar nelielu ievadu par  fotogrāfijas nozīmi tūrisma nozarē, uzsverot, cik būtiski ir kvalitatīvi vizuālie materiāli tūrisma pakalpojumu un galamērķu popularizēšanā.

Pēc šī sekoja sadaļa par fotogrāfijas pamatiem un padomiem, kurā dalībnieki uzzināja par kompozīciju, apgaismojumu un citiem būtiskiem fotogrāfijas aspektiem. Pēc prezentācijas dalībnieki piedalijās praktiskajā fotografēšanas darbnīcā, kur varēja pielietot iegūtās zināšanas, fotografējot viens otru iekštelpās vai ārā.

Pēc aktīvās darbnīcas dalībniekiem bija iespēja tīkloties un iepazīt viens otra sniegtos pakalpojumus. Meistarklases noslēgumā tika sniegts ieskats dabas tūrisma asociācijā, tās aktuālajos projektos un turpmākajās aktivitātēs. Šī bija lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kas palīdz veicināt tūrisma produktu attīstību un konkurētspēju.

Ierakstu no meistarklases var aplūkot zemāk: https://www.youtube.com/watch?v=4UyX54n9NEc

Aktivitāte tiek īstenota projekta “Baltijas dabas tūrisms – Apvienotās Karalistes mērķa tirgus apgūšana (CB0100030)”, kas tiek īstenots ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Central Baltic Programme atbalstu, 2021.-2027. ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

© Latvijas Dabas tūrisma asociācija 2024 Dabas tūrisms Privātuma politika Pieslēgties