Privātuma politika

Datu apstrādes pārzinis ir Biedrība “Latvijas Dabas tūrisma asociācija”, reģ, Nr. 40008300783, juridiskā adrese: Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12-6, LV-1050, tālrunis +371 26 368 790, www.dabasturisms.lv (turpmāk LDTA).

Datu apstrāde tiek veikta, lai izskatītu pieteikumus dalībai biedrībā. Jūsu vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis ir nepieciešams, lai mēs varētu Jūs identificēt, nepieciešamības gadījumā sazinātos ar Jums, kā arī nosūtītu informāciju, kas saistīta ar pasākumiem.

Pierakstoties jaunumiem, mēs informēsim par LDTA organizētajiem pasākumiem. Ja Jūs vairs nevēlaties saņemt LDTA informatīvos materiālus, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi info@dabasturisms.lv vai atsakieties no ziņojumu saņemšanas klikšķinot uz atrakstīšanās saites.

LDTA neizpauž citām personām Personas datus vai jebkādu citu informāciju par sniegtajiem datiem, izņemot normatīvajos aktos paredzētām personām pēc viņu pieprasījuma normatīvajos aktos noteiktā kārtībā un apjomā.

Pasākumi var tikt filmēti un fotografēti un iegūtie materiāli var tikt publicēti LDTA reklāmas nolūkos.

www.dabasturisms.lv tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot mājaslapas lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību.

Jums ir tiesības iebilst vai uzdot mums jautājumus, sazinoties ar mums pa e-pastu info@dabasturisms.lv vai tālruni +371 26 368 790.

Ja uzskatāt, ka Jūsu personas dati tiek apstrādāti, pārkāpjot tiesību aktu prasības, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību vai pretenzijas Datu Valsts Inspekcijā.