Projekti

Baltijas dabas tūrisma eksports uz Lielbritāniju (CB0100030)

https://balticnaturetourism.com/

Projekta mērķi

Projekta mērķis ir izstrādāt kopīgu Latvijas-Igaunijas dabas tūrisma produktu, kas pielāgots Lielbritānijas tirgum. Dabas tūrisma produkta pamatā būs individuāli MVU (mazo un vidējo uzņēmumu) dabas tūrisma produkti, kas tiks profesionāli sagatavoti un būs pieejami specializētā dabas tūrisma tīmekļa platformā, kas savieno pakalpojumu sniedzējus ar mērķa tirgu. Šī platforma ietvers dažādas dabas tūrisma aktivitātes, to skaitā aizraujošus pārgājienus, pastaigas, riteņbraukšanu, laivošanu, brīvdienas ar savvaļas dzīvnieku un putnu vērošanu, dabas fotografēšanu, kā arī ekskursiju programmas, kas iekļauj dabas elementu un vērtību izzināšanu u.c.

Projekta rezultāti

MVU tiek atbalstīti ar apmācību un tirgus zināšanām, lai izstrādātu dabas tūrisma produktus un pakalpojumus, kas pielāgoti Lielbritānijas tirgum, un lai tie tiktu prezentēti specializētajā dabas tūrisma tīmekļa platformā.

Mārketinga inovācijas un MVU pārdošanas panākumi.


Projekta rezultāts ir jauns kopīgs Igaunijas un Latvijas dabas tūrisma produkts Lielbritānijas tirgum. Jaunais produkts sastāvēs no vairākiem tūrisma produktu piedāvājumiem, kuru pamatā ir dabas vērtības, un tajā būs iesaistīti aptuveni 25 MVU Latvijā un aptuveni 25 Igaunijā. Paredzams, ka projekta realizācijas laikā pārdošanas apjomus būs sasnieguši 50 uzņēmumi.

Informācija par projekta budžetu: Projekta kopējais budžets ir 1 112 592,03 EUR, no kuriem ERAF Interreg Centrālās Baltijas programmas ieguldījums ir 890 073,62 EUR.

© Latvijas Dabas tūrisma asociācija 2024 Dabas tūrisms Privātuma politika Pieslēgties