Notiks apmācību cikls dabas tūrisma grupu vadītājiem

Kā radīt kvalitatīvu, drošu, ilgtspējīgu un likumīgu dabas tūrisma pakalpojumu? Ja esi dabas tūrisma grupu vadītājs un vēlies iegūt atbildi uz šo jautājumu, piedalies astoņu dabas tūrisma apmācību ciklā, kas tapis sadarbojoties Latvijas investīciju un attīstības aģentūrai un Latvijas Dabas tūrisma asociācijai.

Dabas tūrisma popularitāte arvien pieaug ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Latvija izceļas ar dabas teritoriju plašumu, jūras krasta līnijas garumu, upju un ezeru daudzumu. Dabas tūrismam līdz ar to ir augsts eksportspējas potenciāls. Ja tu esi dabas tūrisma grupu vadītājs, tavās rokās ir šo potenciālu realizēt.

Šīs mācības domātas ikvienam, kas jau dodas dabā, ved tajā cilvēkus un vēlas vēl profesionālāk/labāk sagatavoties jaunajai tūrisma sezonai. Pasākumu ciklā iekļautas septiņas attālinātas lekcijas, kas sāksies 9.

martā un notiks katru trešdienu plkst. 13.00, kā arī dabas tūrisma grupu vadītāju meistarklases 2 dienu garumā maijā.

Pasākumos iegūsi zināšanas un prasmes, kas palīdzēs pilnveidot savu  dabas tūrisma produktu , lai tas būtu dabai draudzīgs    – pārgājienu, laivu, velo braucienu vai citu dabas tūrisma aktivitāti.  Semināros dzirdēsi  zinošus Latvijas un ārzemju lektorus – dabas tūrisma veterānus, kā arī dažādu ar tūrisma jomu saistītu valsts iestāžu pārstāvjus un speciālistus.

 Dabas tūrisma apmācību cikla programma:

9. martā plkst. 13.00 – 15.00 – “Ievads dabas grupu vadīšanā”, lektors Valdis Vanags, “Sense of Team”, piedzīvojumu programmu direktors, treneris.
Reģistrējies šeit.

16. martā 13.00 – 15.00 – “Kādam jābūt dabas grupu vadītājam Latvijā?”, lektors Andris Geidāns, dabas grupu vadītājs, gids ar 25 gadu pieredzi.
 Reģistrējies šeit.

23. martā plkst. 13.00-16.00, “Glābšana un pirmā palīdzība”, lektors Roberts Fūrmanis, glabsim.lv, reanimatologs, anesteziologs.
Reģistrējies šeit.

30. martā plkst. 13.00 – 15.00 “Riska vadība” (lekcija angļu valodā),  lektors Rene Valner, Sea Kayaking Estonia, kanoe un kajaku treneris, grupu vadītājs.
Reģistrējies šeit.

6. aprīlī plkst. 13.00 – 15.00, “Maršrutu plānošana”, Juris Smaļinskis, tūrisma speciālists.
Reģistrējies šeit.

13. aprīlī plkst. 13.00 – 15.00, “Maršrutu plānošana II”, uzaicināti a/s “Latvijas valsts mežu”, Dabas aizsardzības pārvaldes, Valsts meža dienesta un Valsts zemes dienesta pārstāvji.
Reģistrējies šeit.

20. aprīlī plkst. 13.00 – 15.00, “Patērētāju tiesības un lekciju kopsavilkums”, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un Latvijas dabas tūrisma asociācijas pārstāvji.
Reģistrējies šeit.

Pasākumu cikla noslēgums, 12. – 13. maijs, “Dabas tūrisma grupu vadītāju meistarklases”

Divu dienu programmā tiks piedāvātas trīs meistarklases:

 • Ūdens tūrisma nianses – airēšanas skola “ABC Kayaking”, Andrew Bonney, Lielbritānija.
 • Ilgtspējīgs dabas tūrisms un prakse – Estonian University of Life Sciences, Marika Kose un Tallinas universitāte, Reeda Tuula-Fjodorov, Tallinas Universitāte, Igaunija.
 • Pārgājiens pēc idejām – Green Window Finland Nuksio, Pekka Väänänen, Somija.

Pieteikties meistarklasēm līdz 20.04.2022. plkst. 12.00 šeit.

4 atbildes “Notiks apmācību cikls dabas tūrisma grupu vadītājiem”

 1. Sveicināti!
  Vai varētu noskatīties Dabas tūrisma apmācību 1. nodarbību?:
  9. martā plkst. 13.00 – 15.00 – “Ievads dabas grupu vadīšanā”, lektors Valdis Vanags

 2. Labdien! Vai varētu lūdzu ievietot šeit linku uz YouTube ierakstiem par maršruta plānošanu? Paldies!
  Ar cieņu, Solvita

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

© Latvijas Dabas tūrisma asociācija 2024 Dabas tūrisms Privātuma politika Pieslēgties